Κατερίνα Παπουτσάκη: Έφερε το καλοκαίρι λίγο πιο νωρίς
Η Κατερίνα Παπουτσάκη πόζαρε με το μαγιό της, άβαφη με τη φυσική της ομορφιά και χωρίς να κάνει ρετούς στο σώμα της. Η ηθοποιός μοιράστηκε τις φωτογραφίες στο Instagram και όλοι έμειναν άφωνοι.
Φανερά αδυνατισμένη και γεμάτη αυτοπεποίθηση, η όμορφη Κατερίνα δείχνει το κορμί της όπως πραγματικά είναι, λέγοντας «όχι» στην επεξεργασία φωτογραφιών που πλέον αποτελεί… κανόνα στα social media.
Φτου φτου βρε Κατερίνα!
Οι αναρτήσεις της Κατερίνας Παπουτσάκη
![](https://posted.gr/wp-content/uploads/2023/05/341901864_1311219606436798_5769553648491369177_n-1024x1024.jpg)
![](https://posted.gr/wp-content/uploads/2023/05/341958031_628497142047222_3028047383407739017_n-1024x1024.jpg)